Z miłości do Planety

Cheeky Wipes - zadbajmy wspólnie o naszą przyszłość

Każda nawilżana chusteczka, którą używamy do mycia rączek, buzi i pupy naszej pociechy koniec końców na długie lata ląduje na wysypisku. Ile ton chusteczkowych śmieci jesteśmy w stanie wyprodukować przez kilka lat codziennego lub okazyjnego korzystania z tego „dobrodziejstwa cywilizacji”? Wolę tego nie liczyć... Jedno jest pewne - przyszłość naszych Dzieci i Planety, na której będą żyć Dzieci naszych Dzieci zależy od nas!

Tak jak kilka lat temu kolejne kraje, miasta i ludzi połączyła idea recyklingu, tak teraz decydując się na bardziej zieloną alternatywę - masz szansę by zrobić coś dobrego dla swojego Dziecka i środowiska, w którym razem żyjemy.
Jeżeli codzienna segregacja szklanych butelek, papieru czy plastiku stała się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym, to korzystanie z wielorazowych chusteczek Cheeky wyda się Tobie proste i tak samo oczywiste.

Myjka Cheeky - sposób na mycie delikatnych partii ciała

Wygoda użytkowania Cheeky Wipes to kolejny argument „za”. Myjki Cheeky nie tworzą góry prania. By odświeżyć Cheeky, wystarczy załadować je do pralki przy okazji nastawiania prania - ze względów ekologicznych oczywiście pomijając program mechanicznego suszenia!
Koniec z jednorazowymi, chemicznie nawilżanymi chusteczkami fruwającymi na wysypiskach, które rozkładałyby się jeszcze długo po tym jak nasze Dzieci doczekają się Dzieci swoich Dzieci...

Organiczne, naturalnie nawilżone chusteczki dla Dzieci

Cheeky to nie tylko fantastyczny, naturalny i proekologiczny produkt stworzony specjalnie z myślą o Dzieciach.
Korzystając w wielorazowych chusteczek Cheeky jako rodzic masz swój wcale nie mały wkład w ochronę środowiska a także… w oszczędność zasobów twojego portfela.

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www