Wygoda przede wszystkim

Jak każda z nas musisz sobie radzić z codziennymi obowiązkami. Opieka, karmienie, usypianie, przewijanie to kawał przyjemnej acz nierzadko wyczerpującej pracy. Na szczęście dobra organizacja i odpowiednie narzędzia pomagają nam w osiągnięciu sukcesu i zdobyciu tytułu Supermamy.

Jednym z przydatnych w domu i niezbędnych poza domem akcesoriów pielęgnacyjnych dla Niemowląt i małych Dzieci są mokre chusteczki. Wytrzemy nimi umorusaną buzię, brudne rączki, przy okazji zmiany pieluszki odświeżymy pupę a także zlikwidujemy bakterie czające się na przypadkowo spotkanych podczas spaceru zabawkach czy wózku na zakupy, w którym posadzimy naszą pociechę. Dlatego genialne, superwygodne i naturalne Cheeky Wipes powinny być zawsze w zasięgu Twojej ręki!

Naturalna Myjka Cheeky = ZERO problemów = 100% wygoda

To takie proste… Do Pojemnika na Czyste Myjki, w którym trzymamy gotowe do mycia chusteczki Cheeky, dodajemy czystą wodę i kilka kropel, przyjemnie pachnącego, organicznego olejku. Czary Mary – i mamy swoje własne, naturalnie nawilżane chusteczki!

W innym sprytnym Pojemniku na Wykorzystane Myjki, wyposażonym w specjalny siatkowy woreczek, przechowujemy zużyte chusteczki. Do Pojemnika wlewamy wodę oraz kilka kropel antybakteryjnego olejku.
Po skorzystaniu z myjki, wkładamy ją do środka i … zapominamy o tej ubrudzonej chusteczce Cheeky. Następnym razem gdy ją zobaczymy  – będzie znów czysta, pachnąca i gotowa do pomocy.

Wielorazowe chusteczki, których NIE TRZEBA dodatkowo uprać?

Dokładnie Tak! Siatkowy woreczek, do którego wkładamy myjki Cheeky zaraz po użyciu, wkładamy BEZPOŚREDNIO do pralki. Wcześniejsze namaczanie myjek w pojemniku wypełnionym wodą i antybakteryjnym olejkiem sprawia, że nie trzeba ich dodatkowo upierać.
Wyprane w pralce, na zwykłym programie, odzyskują swoje właściwości - są pachnące i idealnie czyste.

System Cheeky Wipes = żadnego suszenia

Twoje świeżo uprane chusteczki Cheeky wkładasz od razu do Pojemnika na Czyste Myjki, nie musisz ich suszyć ani prasować!

Cheeky Zestaw dla Małego Podróżnika

Wychodzisz lub wyjeżdżasz i nie chcesz brać ze sobą całego przysłowiowego majdanu? Jasna sprawa ;) W zestawie Cheeky WSZYSTKO-W-JEDNYM znajdziesz dwie specjalne wodoodporne przenośne torby. Do jednej wkładasz czyste wilgotne chusteczki, a do drugiej, wyposażonej oczywiście w siateczkowy woreczek – brudne myjki, które przydały się na wychodnym.
Gdy wrócisz do domu, wrzucisz woreczek ze zużytymi Cheeky Wipes do pralki – jak zwykle bez kłopotliwego i czasochłonnego wstępnego prania.

Teraz już chyba w 100% zgodzisz się z nami, że myjki Cheeky to najwygodniejszy i najfajniejszy gadżet Supermamy!

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www