To co najlepsze dla dziecka

Jako Mamy, spędzamy długie godziny tuląc, głaskając i całując nasze ukochane maleństwa.
Pielęgnujemy je, powolutku pokazujemy im Świat, przyzwyczajamy do codziennych rytuałów - jednocześnie wzmacniając w nich poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Codzienna kąpiel, relaksująco-stymulujące rozwój masażyki, kołysanie i śpiewanie - naszemu Dziecku staramy się dawać to, co najlepsze...
Dlaczego więc miałybyśmy zagrozić pięknej, delikatnej skórze niemowlęcia stosując nasączone chemikaliami jednorazowe nawilżane chusteczki?
Czy kiedykolwiek próbowałaś oczyścić swoją twarz przy użyciu takiej chusteczki? Czy twoja skóra nie była potem przesuszona, napięta i wrażliwa na dotyk?
Teraz już wiesz, jaki dyskomfort musi odczuwać dziecko i co jest przyczyną tych wszystkich nieprzyjemnych podrażnień i zaczerwienień w "okolicach pieluszkowych".

Czy wiesz, co zawierają jednorazowe chusteczki nawilżane?

Niezależnie od tego czy na opakowaniu jednorazówek jest napisane "dla wyjątkowo wrażliwej skóry" czy "bezpieczne od pierwszych dni", powszechnie dostępne chusteczki nawilżane zawierają następujące związki chemiczne:
- Methylparaben
- Ethylparaben
- Propylparaben

Myjka Cheeky jest naturalna, przyjazna środowisku i przede wszystkim wolna od środków chemicznych.

Kiedy mówimy "naturalna" - naprawdę mamy NA MYŚLI naturalna! Bowiem naturalna pielęgnacja skóry niemowlęcia zaczyna się od tego, co w Naturze najlepsze - czyli wody. Wraz z zestawem chusteczek Cheeky, otrzymasz dwa organiczne olejki zapachowe (każdy o innym przeznaczeniu).
Od tego momentu - wszystko, czego potrzebujesz do przemycia buzi, rączek i pupy Twojego Dziecka to myjka Cheeky, woda i kilka kropel olejku.

Rozpromieniona, zdrowa i pięknie pachnąca skóra – to efekt Cheeky!
Zastanawiasz się jak to działa i na czym polega innowacyjność ekologicznych chusteczek Cheeky?


Dowiedz się więcej

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www