A co z... kupką?

Martwisz się o niehigieniczne, „bliskie spotkania” z kupką? Zupełnie niepotrzebnie. Możemy zagwarantować, że mycie pupy dziecka za pomocą Cheeky Wpies nie sprawi, że ten kontakt będzie większy niż w przypadku korzystania z jednorazowych nawilżanych chusteczek – wręcz przeciwnie!

Myjki Cheeky Wipes są fantastyczną, bardziej naturalną i zdecydowanie delikatniejszą alternatywą dla chusteczek jednorazowych i doskonale poradzą sobie z „grubszymi” problemami.
Więcej – nasz samowystarczalny zestaw Cheeky WSZYSTKO-W-JEDNYM prezentuje nowe, rewolucyjne podejście do pielęgnacji wrażliwych około-pieluszkowych rejonów.

Tak więc o to 5, prostych czynności, które wykonasz gdy pojawi się kupka:

  1. Zetrzyj nieczystość z pupy dziecka czystym fragmentem zużytej pieluszki – tak jak to normalnie zwykłaś robić.
  2. Pozostałości kupki i przybrudzoną skórę dokładnie obmyj przy pomocy myjki Cheeky.
  3. Brudną, wykorzystaną myjkę umieść w siatkowym woreczku znajdującym się w Pojemniku na Wykorzystane Cheeky (lub w specjalnej wodoodpornej torbie, którą używamy poza domem).
  4. Przy okazji nastawiania prania, wrzuć do pralki worek/torbę z ubrudzonymi myjkami Cheeky. Wcześniej lekko poluzuj sznurek torby/worka. Włącz pralkę.
  5. Jak tylko pranie się skończy, wyciągnij czyste i pachnące (dzięki antybakteryjnemu olejkowi, którym skraplamy zawartość woreczka/torby, w którym przechowywaliśmy brudne myjki) Cheeky Wipes, ładnie je złóż i uzupełnij Pojemnik na Czyste Myjki.
  6. To proste, fajne i wcale nie takie straszne, prawda?
    Pupa malucha jest czysta i pachnąca, w portfelu wesoło dźwięczy pieniążek, którego nie wydaliście na kolejne opakowanie jednorazówek, a Matka Ziemia wysyła pod waszym adresem promienny uśmiech.

projekt i realizacja: www.amill.pl tworzenie stron www